Skip to content

Otwieranie auta bez kluczyka – Jak to zrobić?

Otwieranie auta bez kluczyka - Jak to zrobić?

Otwieranie auta bez kluczyka jest jak najbardziej możliwe. Można wykorzystać do tego drut, wieszak, albo skorzystać z pomocy profesjonalistów. Poniżej przedstawiamy wszystkie ważne wskazówki do każdego z rozwiązań.

Jak otworzyć auto bez kluczyka?

Zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie może wydawać się czymś przerażającym, jednak istnieją dwa popularne sposoby, których możecie wówczas spróbować. Pamiętajcie, jednak że jeśli nie czujecie się pewnie w samodzielnych próbach otwierania, to najlepiej postawić na pomoc profesjonalistów.

Wykorzystanie drutu

Jedną z popularniejszych propozycji jest użycie druciku poprzez wsadzenie go pomiędzy drzwi. Kiedy już znajdzie się on w szparze, musicie nim operować, aż do momentu, gdy natraficie na element odpowiadający za blokowanie drzwi. Wówczas musicie spróbować go odblokować wykorzystując do tego owe narzędzie. Jeśli uzbroicie się w cierpliwość i będziecie dokładni, ta metoda może się powieść.

Otwieranie auta bez kluczyka - Jak to zrobić?

Użycie wieszaka

Jeśli nie macie przy sobie drutu, a jakimś trafem jesteście w stanie zorganizować metalowy wieszak, to ta opcja również może się sprawdzić. Dzięki materiałowi, z którego jest wykonany, możecie nim łatwo operować i zmieniać jego kształt. Najlepiej, by pozostawić haczyk znajdujący się na jego szczycie a resztę ułożyć w prosty pręt. Dzięki temu będziecie w stanie odblokować zarówno zamek w drzwiach, jak i w bagażniku.

Awaryjne otwieranie samochodu bez kluczyka

Ważne jest, aby unikać prób otwierania samochodu samodzielnie, jeśli nie macie doświadczenia ani odpowiednich narzędzi, ponieważ może to spowodować uszkodzenie samochodu lub zamka. Najlepszym rozwiązaniem będzie usługa, jaką jest awaryjne otwieranie samochodu na terenie Wrocławia. Dzięki pomocy doświadczonych specjalistów szybko uporacie się z problemem bez uszkodzeń waszego pojazdu.

Cały proces odbywa się nieinwazyjnie i nie musicie się obawiać, że mechanizm otwierający zostanie naruszony. Zamówienie takiej usługi często odbywa się dużo szybciej niż samodzielne próby dostania się do wnętrza swojego pojazdu bez kluczyka.

FAQ: Otwieranie auta bez kluczyka

Ile kosztuje otwieranie auta bez kluczyka?

Jednym z najczęstszych pytań dotyczących awaryjnego otwierania pojazdu bez kluczyka jest oczywiście cena takiej usługi. Ile to kosztuje? Najczęściej ceny wahają się od 170 do 300 złotych.

Koszt takiej usługi jest zależny od rodzaju problemu, jego modelu, a także typu mechanizmu otwierającego. Rodzaj usterki to po prostu kwestia tego, czy zatrzasnęliśmy kluczyki w środku, czy może ułamały się one w zamku. Aby jednak poznać konkretną cenę, najlepiej jest indywidualnie skontaktować się z serwisem.


PRODUCENCI ZAMKÓW

PRODUCENCI DRZWI