Skip to content
O Nas

O nas

Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się awaryjnym otwieraniem zamków we Wrocławiu. W razie potrzeby dojeżdżamy do klienta poza Wrocław.

Jakie usługi ślusarskie we Wrocławiu oferujemy?

Dzięki bogatemu doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu. Otwieramy drzwi o podwyższonej odporności na włamanie potocznie zwane “antywłamaniowymi”. Nawet atestowane wkładki i szyldy ochronne nie stanowią dla nas problemu.

Zajmujemy się także montażem okuć i zamków dlatego świadczymy usługi kompleksowe od “A do Z”. Po awaryjnym otwarciu nie zostawiamy klienta z niezabezpieczonym lokalem. Otwieramy zamki atestowane, listwy, zasuwnice i zamki nietypowe. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zminimalizować koszt ewentualnej naprawy.

W przypadku zgubionego klucza do drzwi “PORTA” możemy je otworzyć bez uszkadzania szyldu, dzięki czemu późniejsza naprawa kosztuje mniej (koszt nowych szyldów AXA z montażem to kwota ok. 1000zł). Świadczymy usługi tworzenia wkładek pod jeden klucz oraz systemy Master Key. Kompleksowo obsługujemy firmy i zarządców nieruchomości w ramach usług serwisowych.

Dzięki bogatemu zapleczu specjalistycznych przyrządów potrafimy awaryjnie otworzyć samochód bez uszkadzania zamka. Otwieramy najnowsze auta także te podwójnie ryglowane. Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam obecnie także dorobić klucze do samochodu i zakodować immobilizer. Programujemy piloty samochodowe.

Świadczymy usługi mobilne z dojazdem do klienta. Możemy otworzyć awaryjnie sejf w wielu przypadkach bez uszkodzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem.

KONTAKT Z NAMI

Potrzebujesz pilnej pomocy związanej z awaryjnym otwarciem sejfu, kasy pancernej, skarbca czy bankomatu?

Skontaktuj się z nami, a my na pewno pomożemy - dojeżdżamy na terenie całego kraju.

PRODUCENCI ZAMKÓW

PRODUCENCI DRZWI