Skip to content
O Nas

Wymiana zamków Wrocław

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem po zgubieniu kluczy lub uszkodzeniu zamka do domu, lub mieszkania jest wymiana zamków. Oferujemy taką usługę na terenie Wrocławia i okolic. Zachęcamy do kontaktu już dziś!

Wymiana zamków w drzwiach – zaufaj profesjonalistom z Wrocławia!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wymianie zamka w drzwiach, skontaktuj się z nami! Wystarczy, że zadzwonisz pod nr +48 783 831 985! Mamy doświadczenie w wymianie i montażu zamków różnych marek: Gerda, LOB, Wilka, Abus, Dierre i wielu innych. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Wymiana zamka w drzwiach wejściowych

Jedną z naszych podstawowych usług jest wymiana zamka w drzwiach wejściowych. Taka oferta przydaje się, gdy:

  • zgubicie swoje klucze do mieszkania,
  • wprowadzacie się do wcześniej wynajmowanego mieszkania,
  • kupujecie nowe lokum.

Wymiana zamka w drzwiach antywłamaniowych

Podobną usługę, do tej którą omówiliśmy powyżej, wykonujemy w przypadku drzwi antywłamaniowych. Wymiana zamków w tym przypadku bardzo często zdarza się po próbach włamania. Ten typ systemów drzwiowych jest na tyle solidny, że potencjalni włamywacze za cel obierają sobie mechanizm otwierający. Podczas próby dostania się do środka zdarza się, że dochodzi do trwałego ich uszkodzenia.

Profesjonalna wymiana zamków

Jako firma o konkretnej renomie nie możemy sobie pozwolić na niedociągnięcia na którymkolwiek etapie. Z tego też względu tak ważny jest dla nas komfort klienta oraz sprawność i jakość przeprowadzanej usługi. To właśnie dlatego zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy zagwarantują wam te aspekty. Czego możecie oczekiwać od naszych fachowców?

Przy ich pomocy możecie zadbać o wymianę zamka zarówno w klasycznych drzwiach wejściowych, jak i tych antywłamaniowych. Działamy na rozmaitych rodzajach zamków od wielu różnych producentów. Ponadto możecie również liczyć na profesjonalny montaż, który pozwoli wam spać spokojnie. Sprawny zamek w systemach drzwiowych to podstawa. To ochrona przed dostaniem się włamywaczy do waszego domu.

Koszt wymiany i montażu zamków we Wrocławiu

Ceny za taką usługę rozpoczynają się od 250zł. Dokładny koszt zależy jednak od wielu czynników, m.in. producenta i modelu zamka. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

KONTAKT Z NAMI

Potrzebujesz pilnej pomocy związanej z awaryjnym otwarciem sejfu, kasy pancernej, skarbca czy bankomatu?

Skontaktuj się z nami, a my na pewno pomożemy - dojeżdżamy na terenie całego kraju.

PRODUCENCI ZAMKÓW

PRODUCENCI DRZWI