Skip to content
O Nas

Awaryjne otwieranie drzwi – Wrocław

Złamanie klucza w zamku, czy też zatrzaśnięcie drzwi, to zaledwie początek listy przypadków, podczas których awaryjne otwieranie drzwi Wrocław będzie dobrym rozwiązaniem. Już teraz postawcie na pełen profesjonalizm i doświadczenie naszych pracowników.

Otwieranie drzwi we Wrocławiu – Oferta

Jeśli macie problem z otwarciem drzwi do domu lub mieszkania, niezależnie od powodów, wezwijcie naszą ekipę. Sprawnie i szybko pojawimy się na miejscu zdarzenia, aby pomóc wam w rozwiązaniu problemu. Na samym początku rozeznamy się w sytuacji, a następnie zaplanujemy kolejne kroki. Awaryjnie otwieramy drzwi do mieszkań i domów na terenie Wrocławia i okolic, bez uszkadzania systemów drzwiowych. 

Na naszą ofertę składa się m.in.:

  • awaryjne otwieranie drzwi wejściowych,
  • awaryjne otwieranie drzwi przeciwwłamaniowych,
  • rozwiercanie zamka w drzwiach,
  • konserwacja zamków. 

Awaryjne otwieranie drzwi Wrocław – do kogo kierujemy ofertę?

Wiele osób zastanawia się, czy nasza oferta jest do nich skierowana. Usługę awaryjnego otwierania drzwi kierujemy oczywiście do mieszkańców Wrocławia i okolic. Jeśli klucz do waszych drzwi ułamał się w zamku lub doszło do włamania, które uszkodziło mechanizm otwierający, to zapraszamy do kontaktu. Pomożemy również w przypadku zatrzaśnięcia się drzwi, czy też zgubionych kluczy, przez których brak nie możecie dostać się do środka.

Koszt awaryjnego otwierania drzwi we Wrocławiu

Ceny awaryjnego otwierania drzwi we Wrocławiu rozpoczynają się u nas od 250zł. Ostateczny koszt zależy od rodzaju wkładki, producenta, a także tego, kiedy i gdzie usługa ma być wykonana. Dojazd poza Wrocław i wykonanie usługi poza godzinami pracy lub w dni wolne wiążą się z dodatkowymi kosztami. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

KONTAKT Z NAMI

Potrzebujesz pilnej pomocy związanej z awaryjnym otwarciem sejfu, kasy pancernej, skarbca czy bankomatu?

Skontaktuj się z nami, a my na pewno pomożemy - dojeżdżamy na terenie całego kraju.

PRODUCENCI ZAMKÓW

PRODUCENCI DRZWI