Skip to content

Jak otworzyć zatrzaśnięty samochód?

Jak otworzyć zatrzaśnięty samochód?

Znajdując się w sytuacji, w której klucze do samochodu zostają zatrzaśnięte wewnątrz pojazdu, zaczynamy panikować. Aby wiedzieć, jak szybko rozwiązać ten problem, wystarczy znać metody, które pomogą dostać się do środka naszego auta. W poniższym artykule dowiecie się, co możecie zrobić w takiej sytuacji.

Najlepsze metody na otwarcie zatrzaśniętego samochodu

Jak można się domyślać, istnieje wiele metod, które można wykorzystać w przypadku zatrzaśnięcia się kluczyków w aucie. Pamiętajcie, że bez względu na to, jaki sposób wybierzecie, ważne jest, aby działać ostrożnie i nie próbować otwierać samochodu siłą. W innym razie możecie nieintencjonalnie spowodować trwałe uszkodzenia.

Użycie zapasowego kluczyka

Oczywiście najłatwiejszą metodą w przypadku tego problemu jest awaryjne otwieranie auta przy pomocy zapasowego klucza. Jeśli macie taką możliwość, to udajcie się po niego, zamiast trudzić się samodzielnymi próbami przejścia przez systemy drzwiowe.

Otwieranie zatrzaśniętych drzwi drucikiem i klinem

Jedną z najprostszych metod i tych najpowszechniej używanych jest wykorzystanie cienkiego drucika w celu dostania się do wnętrza pojazdu. Najpierw wykorzystujemy klin w celu podważenia systemu drzwiowego przy uszczelce. Następnie zginamy drut w haczyk i próbujemy nacisnąć klamkę lub poluzować zamek.

Jak otworzyć zatrzaśnięty samochód? Użyj poduszki!

Kolejnym sposobem, który warto wykorzystać, kiedy chcemy dostać się do wnętrza pojazdu, jest otwarcie przy pomocy nadmuchiwanej poduszki. W tym celu wkładamy ją do górnej części ramki szyby, a dokładniej między ramkę a uszczelkę. Następnie przechodzimy do jej pompowania w celu jak największego odchylenia drzwi.

Kiedy już powstanie szpara, możecie spróbować wyciągnąć kluczyki lub pociągnąć za klamkę przy pomocy drucika, lub sznurka. Tutaj pierwszy wybór narzędzia będzie lepszy, natomiast jeśli nie będziecie mieli możliwości go wykorzystania, to wybierzcie sznurek.

Skorzystanie z pomocy specjalistów

Jeśli zastanawiacie się, co zrobić, żeby dostać się do wnętrza zatrzaśniętego pojazdu, to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi awaryjnego otwierania samochodów, oferowanej na terenie Wrocławia i okolic. Profesjonaliści zatrudnieni w serwisie Zgubione Klucze z łatwością i ekspresowo poradzą sobie z tym problemem. Usługa w żaden sposób nie naraża waszego samochodu na uszkodzenia, w przeciwieństwie do samodzielnych prób.

FAQ: Jak otworzyć zatrzaśnięty samochód?

Ile kosztuje awaryjne otwieranie zatrzaśniętego auta?

Cena awaryjnego otwierania zatrzaśniętego pojazdu opiewa na widełki od 250 do 500 złotych w godzinach od 10:00 do 18:00. Jeśli chcecie skorzystać z usługi między 18:00 a 22:00 lub w święta i dni wolne, to cena będzie wyższa. To samo tyczy się kwestii dojazdu poza Wrocław. Sprawdźcie nasz cennik, aby wiedzieć, z jaką ceną należy się liczyć.

Co robić, kiedy zatrzaśniemy kluczyki w aucie?

Gdy zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie, możemy spróbować odchylenia drzwi przy pomocy pompowanej poduszki, a następnie wyciągnięcia kluczyków lub pociągnięcia klamki przy pomocy drucika w kształcie haczyka. Innym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z wyspecjalizowanym serwisem, który zajmie się tym problemem dużo szybciej i profesjonalniej.


PRODUCENCI ZAMKÓW

PRODUCENCI DRZWI