Zadzwoń

Otwarcie drzwi bez uszkodzenia

Jeśli zdarzyło Ci się, że klucz złamał się w zamku lub nie można otworzyć zatrzaśniętych drzwi wystarczy zadzwonić do nas. Szybko przyjedziemy na miejsce zgłoszenia by wykonać awaryjne otwarcie drzwi. Ocenimy sytuację i poradzimy co trzeba zrobić dalej. Od razu również możemy przystąpić do montażu i wymiany zamka. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Jeśli zdarzy się awaria zamka w drzwiach, skrzynce czy też w kasetce – pomożemy. Nasi pracownicy to wysoko kwalifikowani fachowcy, dla których żaden dostępny na rynku zamek nie ma tajemnic. Korzystamy ze sprzętu najnowszej generacji. Znane nam są najnowsze techniki montażu i wymiany zamków, dlatego w każdej problematycznej sytuacji zadzwońcie Państwo do nas.

Największym problemem jest otwarcie drzwi Dierre ponieważ mają zamontowany bardzo skomplikowany zamek. Nasza firma potrafi jednak otworzyć takie drzwi Dierre bez uszkodzenia zamka i drzwi. Usługi awaryjnego otwierania drzwi świadczymy we Wrocławiu i okolicach.

Zgubione klucze

W przypadku zgubienia kluczy konieczne jest skorzystanie z fachowej pomocy ślusarza świadczącego usługę pogotowia zamkowego i awaryjne otwarcie drzwi.

Rozwiercenie zamka

Innym popularnym problemem są drzwi o podwyższonej odporności na włamanie, gdzie nie wystarczy rozwiercenie zamka ponieważ w drzwiach zamontowane są okucia antywłamaniowe i atestowane zamki.

Złamany klucz do zamka

Bardzo częsta usterką gdzie potrzebna jest pomoc specjalisty jest złamany klucz w zamku. Można spróbować go wyciągnąć na rożne sposoby ale bez odpowiednich narzędzi i doświadczenia będzie to niezwykle trudne.

Włamanie

Niestety najmniej przyjemną okolicznością jest konieczność wezwania Pogotowia Ślusarskiego po próbie włamania. Konieczne jest zabezpieczenie lokalu i wymiana zamków.

Konserwacja zamka w drzwiach

Mechanizm w drzwiach może także ulec uszkodzeniu ponieważ nie dokonano odpowiedniego serwisu i konserwacji na czas. Często w przypadku takiej awarii konieczna jest wymiana zamka na nowy.

Nasi pracownicy mają "od ręki" najpopularniejsze rozmiary wkładek i części zamienne.

Podstawową sprawą jest wiedza.

Problemy z zamkami zdarzają się codziennie. Wiemy o tym bo odbieramy dziesiątki jeśli nie setki zgłoszeń do awarii zamków we Wrocławiu i okolicach. Radzimy sobie z każdą awaryjną sytuacją.


Dojeżdzamy do klientów Działamy na terenie

lokalizacja
Wrocław Północ
lokalizacja
Wrocław Południe
lokalizacja
Wrocław Zachód
lokalizacja
Miasta